خرید مستقیم از چین

از دیرباز کشور چین یکی از مراکز تجارت جهانی به شمار می آمد. با قرار گرفتن ایران در مسیر جاده ابریشم، شاهد حجم گسترده ای از مبادلات تجاری بین ایران و چین بوده ایم. امروز این کشور، بزرگترین شریک تجاری اقتصاد ایران میباشد. سالهاست که تجار ایرانی، اقدام به واردات انواع کالا از چین به ایران وارد مینمایند.

خرید بدون واسطه از چین

خرید بدون واسطه از چین مزایای بسیاری از قبیل کاهش هزینه‌ها، سرعت تحویل بار، اطمینان از کیفیت بار برای شما به ارمغان می‌آورد و سودآوری شما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

با توجه به تغییرات پیوسته قوانین گمرکی ارسال بار از چین به ایران پیچ و خم‌های بسیاری دارد که باید با آنها آشنا باشید. بنابراین اگر شناخت کافی از قوانین حمل و نقل و واردات از چین ندارید توصیه می‌کنیم از خدمات شرکت‌های فعال در این حوزه کمک بگیرید.

از طرفی معمولا سایت های خرید در چین امکان ارسال مستقیم بار به ایران را ندارند و این کار بایستی از طریق شرکت های واسطه صورت گیرد.

اما مجموعه تسلا سیمز

در ابتدا کالای مورد نیاز خود را به ما معرفی میکنید.
سپس ما به صورت انی قیمت کالا را به شما اعلام می کنیم.( معمولا این قیمت بر اساس یوان‌ ( واحد پول چین‌ ) یا دلار است.)
در صورت تایید شما جنس خریداری می شود و با توجه به زمان اماده شدن جنس و نیاز شما انتخاب می کنید که از طریق هوایی ( هواپیما ) در زمانی کمتر از یک هفته و یا از طریق دریایی ( کشتی )  زمانی نزدیک به یک ماه به دست شما برسد.


برای ارتباط با ما به شماره زیر تماس بگیرید یا از طریق واتس اپ  یا پیامک با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۷۰۴۶۹۳۱.      شایان صفایی فر